1 / 6
MAN 440 NA DELOVI
3.500 €
10.09.2020 20:47

Богданци / Гевгелија

Се продава MAN на делови, може и комплет со дефект мотор. Регистриран до 20.6.2021 со нови гуми. Контакт моб и вибер 078306388.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
078306388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам