1 / 5
SCHMITZ
1 €
10.09.2020 21:01

Богданци / Гевгелија

Мотор Carier Maxima 1300, 12320ч, во топ состојба. Приколката е регистрирана до 06.2021 год. Здрава шасија. Цена по договор.
Тел. за контакт 078306388

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
078306388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам