1 / 3
Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK
65 €
30.09.2022 16:14

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Pristignata Nova kolicina!!!

Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo, Dell Latitude, HP so Intel N serija, Core i3, Core i5, Core i7 processori.

Лаптопите се како нови, мнoгу зaчувaни и комплетно исправни.

Laptopite se nameneti za sekakva rabota.
Ima obicni I biznis serii so mnogu kvalitetna izrabotka.

Сeкој лаптоп има лиценциран windows.

Tip- 1 Lenovo g50-30 ( 3 парчиња) X

Intel Celeron N2840
4GB DDR3
500GB HDD drive
15.6 HD slim
baterija 3-4 casa
DVD RW
windows 10

Цена 3990 ден

Тip-2 Dell Inspiron 3521 ( 1 парче)

Intel Core i3 3217u
4GB DDR3
750GB HDD drive
15.6 HD slim
baterija slaba
DVD RW
windows 10

Цена 4890 ден

Tip- 3. Toshiba C55D (бела боја) X

AMD A4-7120
4GB DDR4
128GB SSD
15.6
Батерија 4-5 часа

Екстра Цена 115 evra

Тip-4 . Dell Inspiron 5110 X

Intel core i5 2410M 2300Hz
6GB DDR3
500GB HDD
15.6 HD
Батерија слаба

Екстра Цена 115 евра

Тip-5 Asus X5410UA (3 парчиња)

Intel Core i3 6006
4GB DDR4
1000GB HDD drive
15.6 HD
baterija 4-5 casa
HD Camera
windows 10

Супер Цена 6990 ден

Тip-6 Asus x541

Intel Core i3 6006
8GB DDR4
128GB SSD Kingston
15.6 FHD
Ge Force 920M 2GB
baterija 4-5 casa
HD Camera
windows 10

Цена X

Тip-7 HP 250 G6

Intel Core i5 7200
4GB DDR4
500GB HDD drive
15,6 FHD 1920x1080
baterija 5-6 casa
HD Camera
windows 10

Цена 10990 денари

Tip-8 Dell inspiron 15 X

Intel core i5 6200u 6th gen.
8GB DDR3
500GB HDD
AMD RADEON R5 M335 2GB
15.6 HD

Eкстра цена 8490 ден

Tip-9 Asus X550L Core i7. ( 2 парчиња)

Intel core i7 4500u
8GB DDR3
1000GB HDD
Ge Force 840M 2GB
15.6 HD
Батерија слаба

Екстра Цена 10390 денари

Tip-10 Dell inspiron15

Intel core i5 7200u
8GB DDR4
1000GB HDD
Intel HD 2GB
15.6 Full HD
Батерија 5-6 часа

Цена 12390 ден.

Tip-13. Dell Vostro 3400 лагер X

Intel core i3 1005 10 gen
8GB DDR4
256GB SSD NVme drive
INTEL UHD 2GB
14" Full HD 1920x1080
Батерија 100%

Користени 10 дена, гаранција
Цена 14390 денари

Тip-16 X

Tip-17 Lenovo 320 Intel Core I5 (користени 1 месец) 3 парчиња

Intel core i5 7200U
4GB DDR4
256GB SSD drive
Ge Force 940 2GB
15.6 Full HD 1920x1080
Батерија 99,5%

Eкстра цена 15990 ден

Тip-18 HP 470 G3

Intel core i7 6500
8GB DDR4
1000GB HDD drive
512GB SSD
Amd Radeon R7 340 2GB
17.3" display

Eкстра цена 16990 ден

Tip-19 Lenovo 320 Intel Core I5 (користени 3 недели) 2 парчиња

Intel core i5 7200U
8GB DDR4
256GB SSD drive
Ge Force 940 2GB
15.6 Full HD 1920x1080
Батерија 99,92%

Eкстра цена 16990 ден

Тip- 20. Acer Gamer Nitro 5

Intel Core i5 9300H
8GB Ram DDR4
256GB SSD Drive
Ge force GTX1650 4GB
15.6 inc Full HD IPS 1920x1080

Екстра цена X


Тip- 21 Dell Latitude business

Intel Core i5 8 gen
16GB Ram DDR4
1000GB SSD Drive
Intel UHD 4Gb
14 inc Full HD 1920x1080

Екстра цена XСите лаптопи се максимално сочувани

За земени 2 или повеќе парчиња дополнителен попуст

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам