Итно се продава куќа на Круме Волнароски
23.000 €
08.11.2020 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

132 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Круме Волнароски 144

Итно се продава куќа на ул. Круме Волнароски бр. 144.
Информации на 070 434 299 и 076 353 023

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Блаже
Потврден огласувач
070 434 299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам