Se izdava kuca vo varos,prilep
8.000 МКД
01.11.2022 09:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

550 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Varos prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

DARKO
Потврден огласувач
071214989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам