Plac vo Vizbegovo kaj aerodrom Stenkovec
1 МКД
13.09.2020 13:49

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2534 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 2534m2 vednas pozadi aerodrom Stenkovec.Cenata e povolna, za podetalni informacii javete se na 078599281.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078599281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам