1 / 12
razni skulpturi
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.12.2020 07:02

Долнени / Прилеп

Izrabotuvam skulpturi od gips
Vidi sliki
Cena po dogovor

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Личности и скулптури

Се продава / Можна е замена од:

MARJAN
Потврден огласувач
075686512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам