1 / 12
Se prodava vednas vseliva kuka
45.000 €
Цената не е фиксна
16.09.2020 23:10

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Minoski Goran 72

Se prodava vednas vseliva kuka (namestena)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
071242813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам