1 / 4
LED SVETILKA(SVETILKI)SO VENTILATORCE NOVI XXXTRAAAA
249 МКД
Цената не е фиксна
02.10.2020 12:24

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam led svetilka so ventilatorce...originalen dodatok za nokno rabotenje na kompjuter...Svetilkite se novi neotpakuvani i mozat da rabotat na baterii,usb i adapter...istite se so podesivi drzaci za osvetluvanje na site strani kako i stipka drzac za na biro

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071252116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам