1 / 12
Аргонско заварување алуминиум
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 09:45

Богданци / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

АРГОНСКО ( плазма) заварување на алуминиумски ладници за клима , интеркулери ,алуминиумски картери , бандажи ,пукнати глави , наварување оштетени алуминиумски глави , и поголем дел од легури на алуминиум , алуминиумски камионски браници, рамови од мотори за возење, инокс , месинг , бакар , железо ,титаниумски пили за железо, иноксни и бакарни олуци .

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

МИЛЕ
Потврден огласувач
078218649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам