1 / 12
Masine za plasticne case
78.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 15:14

Куманово / Куманово

Komplet masine za proizvotstvo
na PP, PS, HIPS, PET plasticni casi
Extruder 200kg dve boi traka so dve sneki
Termoforming od 13,000 iljadi do 28,000 iljadi caski na sat
Granulator 2 tona na sat
Printing omso so pet boi 15,000 na sat
I druge masine za komplet proizvotstvo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078348055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам