1 / 1
mSATA SSD!
700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 12:45

Ѓорче Петров / Скопје

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori.

Cena za 128GB-700Den Dostapni x10
Cena za 256GB 1300Den Dostapni x4
Cena za 512GB 2900Den (prodadeni)
Model:Samsung,Toshiba, MIcron, Lite-ON

Kontaktirajte ne na Viber vrakjame odma!!!

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од:

IT-2018
Потврден огласувач
(070360617-samo na Viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам