1 / 9
Се издава дуќан во стара чаршија / Se izdava dukan - 10m2
1 €
Цената не е фиксна
05.10.2020 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан под кирија во Стара чаршија, 10 м2. Цена по договор. Контакт инфо на 075285898 и 078450742. Се најдува на ќошот дијагонално од слаткарница Алфа во правец кон плоштадот. Излегува со два излози и тоа кон паркчето кај Саатот (уличката кон пазарот) и кон ул. Илинденска. (главната уличка кон плоштадот)

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Златко
Потврден огласувач
075285898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам