1 / 6
se prodava kuka vo centarot na gradot
75.000 €
Цената е фиксна
22.09.2020 14:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

254 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

centar

Kukata e na odlicna lokacija kaj centarot za socijalni grizi stara Orta dzamija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам