1 / 11
Kapacinja za bandazi - Mercedes, Volkswagen, Skoda, Peugeot.
600 МКД
02.08.2022 10:57

Охрид / Охрид

🚕 Капачки за бандажи за автомобилските марки:

• Volkswagen - Ширина - Должина: 6.5 cm
• Mercedes - Ширина - Должина: 7.5 cm
• Peugeot - Ширина - Должина: 6 cm
• Nissan - Ширина - Должина: 5.5 cm
• Toyota - Ширина - Должина: 6 cm
• BMW - Ширина - Должина: 7 cm
• Skoda Нов Модел - Ширина - Должина: 6.8 cm
• Skoda Нов Модел - Ширина - Должина: 5.8 cm
• Skoda Зелени - Ширина - Должина: 6.8 cm
• Honda - Ширина - Должина: 7 cm
• Opel - Ширина - Должина: 5.8 cm

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Edinecni osiguraci - Nitni za plastika, kalnici

150 МКД

Racka - Univerzalni menuvaci za avtomobili

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам