1 / 1
SE PRODAVA KUKA
1 €
18.11.2020 20:35

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

markovi kuli br 7

Zvoni na
076 718 268
076 718 268

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075395306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам