1 / 8
Bel Mermeren Ukrasen Kamen / Бел Мермерен Украсен Камен
10 МКД
Цената е фиксна
24.12.2022 00:45

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Бел Украсен камен за уредување на дворови, домови или огради.
Најевтино во Македонија!
Само 10 денари килограм!
Минимум Нарачка 100кг.
За Нарачки над 500 килограми
Бесплатна Достава до Дома!

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
+38971353810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам