1 / 12
RS2 HELMETS
3.900 МКД
27.01.2023 15:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi kacigi RS2 Flip Up i Full Face.
Ekstra kvalitet,ekstra cena.
Golemini od S do XL
Prakame po kargo na kukna adresa.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Ул. 11 Октомври Бр.43
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам