1 / 6
PEDA TEK 125 & 250 cc
1.990 €
04.09.2022 20:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

PEDA TEK 125 & 250 cc

Se prodavaat novi motorcikli od italijanskiot brend Peda motors modelite tek 125 & 250 cc so dve godini garancija ovlasten servis i obezbedeni rezervni delovi.
Dostava na domasna adresa.
Kreditiranje na 36 rati samo so licna karta.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Ул. 11 Октомври Бр.43
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам