1 / 3
Teclock cylinder gauge, instrument za cilindar
90 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 21:44

Охрид / Охрид

Teclock 50-150b, instrument za precizno merenje na vnatresnost na cilindar vo blok. Made in Japan.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077503440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам