1 / 12
Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l
12.500 МКД
Со вклучен ДДВ
20.02.2023 11:16

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Novi Kompresori za vozduh
Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l✅
Marka FIAC dobro poznat Italijanski brend koj e eden od najstarite fabriki koj proizveduva kompresori vo Italia i e dokazan kvalitet veke nad 50 godini
Garancija ✅
Prevzemame odgovornost i garancija na sekoj kompresor
Raspolagame so Rezervni delovi za istite kompresori

Zastapnik i Uvoznik za Kompresorite FIAC
Agro-Servis 2000 Negotino
Web Strana na FIAC https://web.fiac.it/en
Youtube kanal za kompresorite
https://www.youtube.com/channel/UCqAOdBxuZIf59-r2G725YFw/videos

Nudime poveke modeli na kompresori raspolagame so Golem lager rabotime i na golemo i malo


Postoime 20 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovolni klienti
Ovlasten servis so dolgogodisno iskustvo
Za Dopolnitelni Informacii kontaktirajte ne
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/
PRODAZEN SALON NEGOTINO
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Македонија Година се занимава со продажба и увоз на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 7 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Агро Сервис 2000
Потврден огласувач
075416451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам