1 / 7
SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA
4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 09:46

Прилеп / Прилеп

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tropka servisirano e kolata e pali i vozi kade ti dusa saka karoseriski enterier sve motor sve e kako od fabrika da e sega izlezena moze zamena samo so vasa doplata i toa e pricinata sto se prodava kolata nema mana silna kola potrosnja e nekade okolu 6.5 max moze zamena za mercedes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

golf
Потврден огласувач
078804675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам