1 / 2
Prodavam kujca vo varos
45.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2020 12:19

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Mire cilkoski 32

Kukata e na dva sprata+Tavan so po 4 sobi salon I kupatilo vo sprat I ima golem dvor.se naoga na 15m od glavniot pat prilep-m brod pred benziskata okta vo varos.pogodna za ziveenje I za dve familii.dvata sprata se posebni I vednas vsellivi.planska I ima kompletna dokumentacija.za poveke informacii kontaktirajteme

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BLAGOJCE
Потврден огласувач
070441136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам