1 / 1
Kompresor za Scania R420 euro 5
250 €
28.09.2020 19:22

Богданци / Гевгелија

Prodavam ispraven kompresor za vozduh za Scania R420, euro 5


viber: 004915755668812
tel: 070 922 151

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070922151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам