1 / 1
Centrifuga za ulje- Scania
100 €
28.09.2020 19:27

Богданци / Гевгелија

Prodavam centrifuga za ulje za Scania euro 5


Viber:004915755668812
tel: 070922151

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070922151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам