1 / 9
5x114.3 17ki Mazda 6 3 Hyundai KIA ORIGINALNI bandazi felni
199 €
11.05.2022 13:47

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

114

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat original felni od Mazda 6 2011god 5x114.3
Ne se repliki i kopii
Socuvani so garancija gi davam za nivna ispravnost
7j
Et 60
Centralna rupa 67.1

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071353530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам