PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA
4.800 €
Цената е фиксна
16.03.2023 20:50

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2
Cena 8 evra m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sago
ul.1 br.1 -1 /6
Потврден огласувач
078986151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам