1 / 3
Se prodava HAMACHI 4 takna
750 €
16.03.2021 20:24

Прилеп / Прилеп

Se Prodava vespa HAMACHI 4 takna
God 2016 vo super nova sostojba Registrirana so prevod odma. Zvonete na
Cena 750 evra Fiksna
TEL 070 504 545

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Orde
Потврден огласувач
38970440707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам