1 / 1
Ukras baklava
400 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 06:54

Гази Баба / Скопје

Baklava prljavo Bela 41na41sm so polica 50na10sm.idealno za balkoon,dvor gradina...info posle 16casot

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
071639549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам