1 / 5
Patent klucevi, patent kluc, krckalo
400 МКД
Цената не е фиксна
30.09.2022 13:24

Охрид / Охрид

Prodavam 3 patent kluca odlicen kvalitet germansko proizvodstvo so golemina 32mm, 34mm i 41mm. Prvite 2 po 400den, 41mm za 500den. Site tri zaedno za 1200 den

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077503440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам