1 / 12
ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ ПО МЕРКА
1 €
Цената не е фиксна
08.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме секаков вид на мебел по мерка за вашиот дом. Кујни, регали, комоди, кревети и др., брзо, ефтино и квалитетно. Контакт тел. 075-389-846

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075389846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам