1 / 3
Се издава дуќан
По Договор
18.11.2022 21:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел скопје, веднаш до бутик Париз

Контакт 075803245

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

viktor
Потврден огласувач
075803245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам