1 / 8
Se prodavaat povejke vidovi vlekaci i prikolki
333 €
12.03.2021 08:59

Прилеп / Прилеп

Iveka euro 5
Manovi euro 3
Manovi euro 5
Manovi euro 2
Kontakt 078 208 198
Prikolki od 2001 do 2007

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
078/208198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам