1 / 8
Електрични алати FERM
1.999 МКД
Цената е фиксна
07.10.2020 13:17

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FERM е Холандски бренд, кој развива и произведува висококвалитетен, електричен, акумулаторски, пневматски и градинарски алат, како и опрема за истите.

Производите на FERM се дизајнирани и тестирани според строгите европски стандарди и се во согласност со најновите безбедносни барања.

Целиот електричен алат има 2-годишна гаранција.

Во Скопје, Македонија, FERM има овластен сервисен центар.

Повеќе информации на линкот: homeshop.mk

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Гоце Велев
Потврден огласувач
078204142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам