1 / 2
METALEN STOL,FURNIRANA MASICHKA I VITRAZ STAKLO
1 МКД
17.12.2021 10:38

Аеродром / Скопје

Se prodava furnirana masichka 1000den.Se prodava vitraz staklo so dimenzii 130x40cm 5000 den.Se prodavaat dva tepisi so dimenzii 130x195cm i 80x150cm za 1500den.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Borche
Потврден огласувач
071609625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам