1 / 11
Ford tranzit maxi 2013 god.
9.400 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
9.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 10:06

Прилеп / Прилеп

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=175см, висина=185см.
дозволена носивост со „Б“ категорија 1220кг.
Комбето е во одлична состојба, Одржано , со реални километри и редовно сервисирано.
Купено е од сервис германија 2016 год со 80,000 км. Има и документација.
Се продава поради затворање на бизнис.
Сопственост е на фирма
Може и на фактура .
тел : 078 315 415

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
078308549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам