1 / 4
Моторна инвалидкса количка
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2020 13:07

Богданци / Гевгелија

Се продава моторна инвалидска количка. Количката е екстра сочувана без никаква маана.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Васил Ќортошев
Потврден огласувач
077551085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам