1 / 3
Dell Docking station
4.200 МКД
04.11.2022 18:50

Куманово / Куманово

Dell doc station so kabel i adapter za 4K Display
DELL K16A TB16 THUNDERBOLT 3 USB-C DOCK WITH 240w POWER SUPPLY

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Lg 4K Monitor 27 inch ips

230 МКД

Macbook pro retina 15 mid 2014

560 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам