1 / 11
kanti kapak za wc skolka Cetka za cistenje solja Boci za tec
200 МКД
30.01.2023 08:42

Гази Баба / Скопје

kanti od 200 do 400
Boci za tecen sapun 100 150
Daski za solja 300 denari
za poveke inf na 071 427 766

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071304166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам