1 / 7
Бишон x малтезер бара женска за парење!
1 €
Цената е фиксна
23.05.2022 20:01

Прилеп / Прилеп

Мешан - бишон x малтезер, стар 4 години, БАРА ЖЕНСКА ЗА ПАРЕЊЕ! Кучето е премирно и премило!

Ѕвонете на бројот:

075 560 028
075 560 028
075 560 028

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
077935063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам