1 / 3
dispanzer pumpa za voda
399 МКД
13.06.2022 15:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Пумпата за вода се полни со USB кабелче, лесно се монтира и е премногу едноставна за употреба. Таа е мала, практична и пренослива во секое време на било кое место.
💧Идеална е за пикник, но и најдобар избор за во Вашиот дом, кујна и канцеларија каде што ќе можете секојдневно да ја користите.
Во пакетот со пумпата добивате:
– Силиконско црево (53cm)
– Чешмичка (нерѓосувачки челик)
– Пумпа (изработена од ABS пластика која нема никаков мирис)
– Кабелче за полнење
💧Пумпата најмногу одговара на туба со ширина на отвор 5,5cm, има вградена батерија која може да се користи 30-60 дена откога еднаш ќе се наполни.
� АКЦИСКА ЦЕНА � 399ден �
-праќаме по карго
-тел 076-666-533

Категорија: Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

BATERISKA LAMBA ++ ELEKTRO SOK

499 МКД

digitalna vaga od 1gram do 10 kilogrami

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам