1 / 7
5x120 17ki BMW 320 530 e90 e60 330 520 120 118 xd felni
149 €
11.05.2022 13:47

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat originalni bandazi BMW
Super sostojba
5x120
17ki
Komplet 170eur
Samo bandazi 150

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071353530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам