1 / 1
ПРОДАВАМ КРЕВЕТ
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.09.2022 18:19

Кисела Вода / Скопје

Продавам кревет кој не е многу користен.Купен е за 11 000 ден.Се наоѓа во Пржино
Потребно е сами да го превземете.Цена 1000 ден
Продавам и креветче за бебе старо 1 год
070-369-501

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Раде Михајловски
ул Томе Арсовски бр 12 Скопје
Потврден огласувач
070369501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам