1 / 10
Gimbal stabilizator VLOGpocket од Feiyutech - Цена: 6490 ден
6.490 МКД
Цената не е фиксна
26.12.2022 08:46

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VLOG pocket Smartphone Gimbal од Feiyutech - Цена: 6490 ден.

🛒Нарачки од Понеделник до Петок 08:00 до 16:00 часот.
💵 Плаќањето е жирално, преку банка
🚛 Вклучена достава низ цела Македонија

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна: https://www.facebook.com/PointOne.eShop/

Најмалиот, најлесниот и наједноставниот стабилизатор (gimbal) за паметни телефони моментално на пазарот. Лесен за носење и подготвен за снимање во секое време! Со VLOG Pocket секој може да биде Vlogger.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075613516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам