1 / 4
SCHMITZ
7.200 €
15.10.2020 19:08

Богданци / Гевгелија

Мотор Carier Maxima 1300, 12320ч, во топ состојба. Приколката е регистрирана до 06.2021 год. Здрава шасија.
Тел. за контакт 078306388

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
078306388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам