1 / 6
DELOVI ZA MERCEDES W203 COUPE 200cdi 220cdi
1 €
23.06.2022 10:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

075981064

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
075981064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам