1 / 6
Apple Watch
150 €
Цената е фиксна
14.11.2020 23:43

Штип / Штип

Apple Watch - 1st generation, 8GB, 38mm, BLACK
-odlicno socuvan kako nov i mnogu malku koristen, kompatibilen so site iPhone

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
070647357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам