1 / 12
Philips Sound Project A8000
По Договор
23.10.2020 21:10

Бутел / Скопје

vintage pojacalo od 1978god vo orginalna 100% sostojba vidi gi site moi oglasi
Model: HiFi Sound Project A-8000.
- Made in the Netherlands (1978).
- Power rms at 4 Ohm: 2 x 75 W.
- Power rms at 8 Ohm: 2 x 50 W.
- Aluminum front.
- 4 box outputs.
- 6 signal inputs (2 x Phono).
- Low and High filters.
- Network consumption: 340 W.
- Dimensions: 480 x 150 x 380 mm.
- Weight: 11 Kg.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

sony ta-f555mk2

0 €

lyonforge p 200

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам