1 / 6
DELOVI ZA AUDI A6 2.7TDI 3.0TDI QUATRO
1 €
Цената не е фиксна
17.04.2023 12:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

075981064

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
075981064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам