1 / 7
Prodavam velosiped i trotinet
1 €
25.10.2020 19:14

Кратово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e vo odlicna sostojba kako i trotinetot

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
078607602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам